Lovely 332. 3 tydzień projektu: Kreuj ciąg dalszy.To już 3 tydzień projektu z Cherry nails. Zdobienie zrobiłam już dawno, jednak ciężko było mi wykonać jakiekolwiek zdjęcia, bo wracałam o takiej porze do domu, kiedy światła jest już jak na lekarstwo albo wcale. W efekcie mogą wyglądać one na troszkę "znoszone", bo miałam możliwość zrobienia im zdjęć w świetle przy 3 dniu noszenia. Swoją drogą depresyjna jest taka pogoda... Obecnie paznokcie czekają na kolejne zdobienie, planuje zrobić je również na 3 tydzień projektu, bo mam kolejny pomysł, ale nie wiem czy zdążę i ze zdjęciami i z paznokciami. :)

Dziś na paznokciach mam niebieski lakier z Lovely nr 332 ( w który zaopatrzyłam się skuszona głośną promocją w Rossmanie ). Przyznam, że kolor niesamowicie mi się podoba, do tego wygląda różnie w każdym świetle (w cieniu ma odcień granatu, a w świetle jak na zdjęciach intensywnie niebieski). Poza tym bardzo dobrze kryje już nawet przy 1 warstwie. Jest bardzo błyszczący i kupiłam go głównie dla świątecznego zdobienia (tak, cały czas po głowie chodzą mi święta, bombki, choinki itd. ). Jednak tu prezentuje go w innym wydaniu, bo pokryłam całość dodatkowo lakierem matującym z Lovely. Wplotłam w całość wzór, który był do wykonania na ten tydzień, a żeby nie był on tak oczywisty, troszkę pokominowałam. :) Mam nadzieję, że się podoba.8 komentarzy:

 1. piękna baza i bardzo udana całość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wygląda :) Obserwuję :D

  OdpowiedzUsuń
 3. super to wygląda :) szczególnie podoba mi się ten wzór ze środkowego i małego palca ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ale piękne zdobienia! widziałam już sporo, ale te wyglądają bardzo oryginalnie! i jednocześnie nie są przesadzone, super!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale mi się podoba! Podziwiam geometryczne zdobienia :)

  OdpowiedzUsuń